Párty list

PILSENSKILLS FEST U JEŽÍŠKA 2015

Sobota 29.8.2015 od 14:00 v srdci Plzně

Je sobota 29.8. a ty víš, že se nevyhnutelně blíží škola. Prázdniny zmizely jako brko v kolečku deseti kámošů a ty hledáš poslední výspu svobody. Přímo v srdci Plzně se ti naskytne možnost, jak udělat pomyslnou tečku za končícími dvěma mesíci volna. To, že už nezbývá žádný rozpočet, ti vůbec nemusí dělat vrásky na čele. Na Pilsenskills festu totiž dostaneš veškerý program úplně zadarmo! Stánky, workshopy a zábava po celý den.

info na pilsenskills.cz

Vystupující:
Pilsenskills, PJ & Jorge Naipes & BIT Family - BACKinTIMES Label, Brejchus Pavián a Žil Moc, Puškyn Nikodem, Maniak, El Gato Negro, Unbeatable Label, Skeptn & Sidy, ČŠP

MAD CIRKUS BATTLES
Pilsenskills fest přinese další díl ze série legendárních Mad Cirkus battlů. https://www.youtube.com/user/MadCircus1

Freestyle battly s Kumpánmi
Do freestylu battlu se můžeš přihlásit zde: http://doodle.com/srsn4wsqznn6tdqe


UNDERWALL 2015

5.9.2015/9:00-23:30 - Skatepark, Pod Nákladní 43801 Žatec

Vystupující: Call Tracy, Jakub Machulda, Elka, BackinTimes Label a Monami DJ´s Jorge Naipes a Zemi

Letos se můžeme těšit na druhý oficiální ročník. Během dopoledne proběhne Streetball Cup, pak bude následovat skate contest. Na obou eventech se vždy účastní výběry z celé republiky a je rozhodně na co koukat. Celý den pak uzavře live stage, kdy letos půjde hlavně o účast severských interpretů. Na stagy se představí Call Tracy, Jakub Machulda, Elka, BackinTimes Label a Monami. Nemůžou samozřejmě chybět ani DJ´s Jorge Naipes a Zemi. Během dne můžete v celém areálu narazit na hostesky a také okusit další doprovodný program a soutěže.

více na: https://www.facebook.com/events/360642424125894/